Varázsvilág Székesfehérváron
A Varázsvilág veszélyben van! Csak rajtatok áll, hogy megmenekül-e. Városi szabadulós játék Székesfehérváron.
A játék ára: 7690 Ft/csapat
(1 csapat= 2-8 fő)
Szerezd meg most, játssz bármikor, amikor kedved tartja. A játék korlátlan ideig elérhető a vásárlás után.

A játék ára: 7690 Ft/csapat
(1 csapat= 2-8 fő)
Szerezd meg most, játssz bármikor, amikor kedved tartja. A játék korlátlan ideig elérhető a vásárlás után.
Hogyan működik?
Városi szabadulós játékaink keretein belül Székesfehérvár különböző, szebbnél-szebb pontjain élhetitek át a szabadulószobák okozta izgalmakat. Nincs időpontfoglalás, sem időkeret, azonban vannak kreatív feladatok, nyomozás, csapatmunka.
Játékainkat úgy alakítottuk ki, hogy a valóságban fellelhető helyek egy applikáció segítségével megelevenedjenek. Az így megjelenő izgalmas feladatok megoldásához, az eszetekre, a logikátokra, az ügyességetekre és a képzelőerőtökre lesz szükség.
2-8
személy számára
500 m
séta
3/5
nehézségi szint
60-100 perc
játékidő
Esküszöl, hogy rosszban sántikálsz?
A játék Székesfehérvár népszerű sétálóutcájában és neves parkjában játszódik. Tökéletes randiprogram és gyermekbarát.
A pontos kiindulási helyszínt a játék megkezdése előtt kapod meg.
A játék ára: 7690 Ft/csapat
(1 csapat= 2-8 fő)
Szerezd meg most, játssz bármikor, amikor kedved tartja. A játék korlátlan ideig elérhető a vásárlás után.
Hogyan működik?
Megvásárolod a játékot
Belépsz a felületre
Sikeres vásárlás után elérhetővé válik egy online felület, ahol minden szükséges információt megtaláltok a játékhoz, illetve itt találjátok a fizikai feladatokhoz szükséges eszközöket is.
Játszol, amikor csak kedved tartja
Nem kell időpontot foglalnod. Egyszerűen csak összeszeded a csapatot és már indulhat is a kaland. Játékunk teljesen olyan, mint egy szabadulószoba csak éppen a szabadban.
A játék ára: 7690 Ft/csapat
(1 csapat= 2-8 fő)
Szerezd meg most, játssz bármikor, amikor kedved tartja. A játék korlátlan ideig elérhető a vásárlás után.
Vélemények
Egy barátod rajong a Varázsvilágért? Akkor megtaláltad neki a tökéletes ajándékot! Lepd meg egy CityEscape ajándékutalvánnyal és találjátok meg együtt az utolsó Horcruxot.

Gyakran ismételt kérdések
Mi történik rossz idő esetén?
A játékot akkor játszátok le amikor kedvetek van. Tehát rossz idő esetén sem kell aggódnotok.
Mennyi időnk van lejátszani a játékot?
A játéknak nincs időkorlátja. Ha esetleg elfáradtatok, később is bármikor újrakezdhetitek a kalandot.
Egyébként a játék 70 – 120 perc alatt játszható le.
Hány fő játszhatja a játékot?
A játékhoz legalább 2 fő szükséges és maximum 8-an tudjátok játszani.
Gyerekekkel is játszható a játék?
A játékot úgy alkottuk meg, hogy családok számára is szuper kikapcsolódás legyen. A játék 6 éves kortól már kellőképpen élvezhető.
Hogyan tudom megvásárolni a játékot?
Egyszerűen csak kattints a Játékoknál található “Kosárba teszem” gombra töltsd ki a számlázási adatokat és már készen is vagy.
Milyen fizetési módok vannak?
Jelenleg bankkártyával tudjátok kiegyenlíteni a játék összegét.
Milyen telefonokkal kompatibilis a játék?
A telefon kompatibilitási listát itt éred el: https://www.cityescape.hu/telefon-kompatibilitasi-lista/